صولت خبر

کد خبر: 10063
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۹۹ - ۰۶:۵۰

به گزارش صولت خبر،شهرداری بابامنیر مرکز بخش ماهور ممسنی اعلام کرد که  این بخش را بطور کامل در قرنطینه قرار می گیرد. مهندس امین جهانبخشی در گفت و گو با این پایگاه خبری،گفت: همه‌ی ورودی‌های شهر بابامنیر مسدود شده است و تنها یک مسیر ورود و خروج به شهر وجود دارد و تمامی مکان‌های زیارتی […]

ماهور ممسنی به طور کامل در قرنطینه/عشایر ها مهمان نپذیرند

به گزارش صولت خبر،شهرداری بابامنیر مرکز بخش ماهور ممسنی اعلام کرد که  این بخش را بطور کامل در قرنطینه قرار می گیرد.

مهندس امین جهانبخشی در گفت و گو با این پایگاه خبری،گفت: همه‌ی ورودی‌های شهر بابامنیر مسدود شده است و تنها یک مسیر ورود و خروج به شهر وجود دارد و تمامی مکان‌های زیارتی و تفرجگاه طبیعی بابامنیر از قبیل امام‌زاده بی‌بی‌حنا و بابامنیر ، منطقه تفریحی بن‌وبلوط و آبشار کوهبزان مسدود شده است.

او گفت: ورودی شهر بابامنیر ایستگاه طب سنجی و بازرسی از مسافران مستقر شده و از ورود خودروهای با پلاک غیر بومی به صورت جدی جلوگیری می‌شود.

جهانبخشی تصریح کرد: از عشایر بخش ماهورمیلاتی خواهشمندیم همکاری لازم برای اطلاع رسانی به اقوام خود در استان‌های مجاور به خصوص اصفهان داشته باشند تا نسبت به مسافرت به این بخش اقدام نکنند  که از ورود آن ها به منطقه ممانعت بعمل خواهد آمد.

شهردار بابامنیر بیان کرد:این اقدامات همه برای امنیت و سلامتی خود عشایران منطقه است و از آنها تقاضا داریم ما را در این مسیر همکاری نمایند تا عده ای برای ورود به منطقه از نام آنها سو استفاده نکنند.

در پایان جهابخشی گفت: در حال حاضر بصورت روزانه شهر بابامنیر و روستاهای این بخش ضدعفونی می شود.

شهر بابامنیر مرکز بخش ماهور در شهرستان ممسنی است. بخش ماهور بیشترین جمعیت عشایری در استان فارس را دارد و قشلاق طوایف مختلف ایل قشقایی از جمله دره شوری و کشکولی است.

یادداشت
یادداشت ها