صولت خبر

کد خبر: 10076
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۹۹ - ۱۱:۰۱

اگر خبر آمار کرونا در باشت درست باشد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان استان کهگیلویه و بویراحمد باید استعفا بدهد به گزارش صولت خبر صبح امروز خبری در رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد مبنی بر اینکه ۴۲ نفر آمار جدید به بیماران کرونا در استان اضافه شده است که این آمار نتیجه […]

اگر خبر آمار کرونا در  باشت درست باشد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان استان کهگیلویه و بویراحمد باید استعفا بدهد

اگر خبر آمار کرونا در باشت درست باشد رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان استان کهگیلویه و بویراحمد باید استعفا بدهد

به گزارش صولت خبر صبح امروز خبری در رسانه های استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد مبنی بر اینکه ۴۲ نفر آمار جدید به بیماران کرونا در استان اضافه شده است که این آمار نتیجه آزمایش روز دهم تا دوازدهم فروردین ماه بوده که به آزمایشگاهی در شیراز فرستاده شده است. نتیجه این آزمایش به علت پرداخت نشدن هزینه آزمایشگاه بعد از ۱۳ روز و صبح امروز اعلام شده که از این۴۲ نفر مثبت ۲۴ نفر آن از شهرستان باشت و ما بقی از شهرستان کهگیلویه و لنده می باشد.
اگر این خبر صحت داشته باشد این تاخیر در اعلام نتیجه آزمایش احتمال اینکه افراد زیادی در این مدت در این شهرستان ها آلوده به ویروس کرونا شده باشد زیاد است.
این موضوع سو مدیریت در دانشگاه علوم پزشکی که ریاست مبارزه با بیماری کرونا را در استان دارد را نشان می دهد و این موضوع، کوتاهی در حفظ جان مردم است و باید ریاست این دانشگاه بخاطر این قصور استعفا بدهد.
مردم منتظر واکنش و جوابیه دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.

یادداشت
یادداشت ها