صولت خبر

کد خبر: 10086
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۹۹ - ۱۹:۳۱

آیا تاجگردون به ویروس کرونا مبتلا شده است؟؟ بعد انتخابات مجلس و تشکیل اولین جلسه بعد این انتخابات در اسفند ماه اعلام شد که تست کرونا ۲۳ نماینده مجلس مثبت اعلام شده است و دو نفر از منتخبان جدید هم بر اثر ابتلا به این بیماری درگذشت و  مجلس بعد از آن تا پایان سال […]

آیا تاجگردون به ویروس کرونا مبتلا شده است؟

آیا تاجگردون به ویروس کرونا مبتلا شده است؟؟

بعد انتخابات مجلس و تشکیل اولین جلسه بعد این انتخابات در اسفند ماه اعلام شد که تست کرونا ۲۳ نماینده مجلس مثبت اعلام شده است و دو نفر از منتخبان جدید هم بر اثر ابتلا به این بیماری درگذشت و  مجلس بعد از آن تا پایان سال ۹۸ هیچ جلسه ای نداشت.
اولین جلسه مجلس در سال جدید در روز ۱۹ فرودین تشکیل شد که قرار بود این جلسه بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شود که بدلیل نبود زیر ساخت و امکانات نهایت طبق روال گذشته برگزار شد.
در این جلسه هم تعداد زیادی از نماینده گان غیبت داشتند که تاجگردون هم جزو غایبان این جلسه بود.
روز گذشته با اعلام نتیجه آزمایش های کرونا ۴۳ نفر از مردم استان از جمله شهرستان باشت که بعد از ۱۳ روز و مثبت اعلام شد و بحث کوتاهی دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در پرداخت هزینه های آزمایشگاه در شیراز و دیر اعلام شدن آن در رسانه ها انتقاد شد،در همین رابطه شب گذشته تاجگردون با انتشار کلیپی با مردم حوزه انتخابیه خود و از برخود با کسانی که کوتاهی کردند سخن گفت.
در این کلیپ وضعیت صدا تاجگردون بصورت گرفته و بیمار گونه به نظر می رسید. و همچنین طبق شنیده تعدادی از نماینده گان که مبتلا به ویروس کرونا شدند در حال حاضر در هتل چمران شیراز در قرنطینه و تحت مداوا هستند که تاجگردون هم جزو آنها هست. این روزها که همه مردم جهان از جمله ایران درگیر ویروس کرونا هستند و مسئولین هم از این قاعده مستثنی نیست.

به هر حال امیدواریم که این گمانه زنی ها درست نباشد و نماینده و منتخب مردم شهرستان های باشت و گچساران در سلامت باشد و در صورت مبتلا هر چه زودتر سلامتی خود را بدست بیاورد.

یادداشت
یادداشت ها