صولت خبر

کد خبر: 10166
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۹۹ - ۱۹:۳۷

فرماندار ممسنی :بزرگترین واحد تولید مرغ مادر استان فارس در شهرستان احداث خواهد شد . به گزارش صولت خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی داود ایوبی گفت :با پیگیری های مستمر انجام شده و حمایت ویژه مسولان شهرستانی و استانی بزرگترین واحد تولیدی مرغ مادر تخمگذار نطفه دار استان در شهرستان ممسنی احداث […]

فرماندار ممسنی : بزرگترین واحد تولید مرغ مادر استان فارس در شهرستان احداث خواهد شد

فرماندار ممسنی :بزرگترین واحد تولید مرغ مادر استان فارس در شهرستان احداث خواهد شد .
به گزارش صولت خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی داود ایوبی گفت :با پیگیری های مستمر انجام شده و حمایت ویژه مسولان شهرستانی و استانی بزرگترین واحد تولیدی مرغ مادر تخمگذار نطفه دار استان در شهرستان ممسنی احداث می شود .
وی که در حاشیه بازدید از محل اجرای طرح مذکور صحبت می کرد افزود :مجموعه بزرگ پرورش مرغ مادر تخمگذار ممسنی در سه فاز و در هرفاز به متراژ سه هکتار با ظرفیت ۹۰ هزار قطعه در دشت گوراسپید بخش جوزار شهرستان احداث می شود .
رییس کارگروه اب و کشاورزی شهرستان ممسنی اضافه نمود :هزینه احداث این طرح بزرگ که عملیات اجرایی ان اغاز شده بالغ بر۵۰۰میلیارد ریال می باشد که توسط سرمایه گذار وتسهیلات تامین خواهد شد .
داود ایوبی گفت :مدت زمان در نظر گرفته شده برای این طرح ۲سال با اشتغالزایی ۶۰نفر به صورت مستقیم وتعداد زیادی به صورت غیر مستیقم می باشد که با افتتاح ان شاهد خودکفایی بیشتر استان در تامین جوجه خواهیم بود .
گفتنی است در بازدید فرماندار ممسنی از طرح مذکور بخشدار مرکزی و جوزار ،مدیر طیور سازمان جهادکشاورزی و مدیر و کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ،نماینده منابع اب شهرستان و سرمایه گذار طرح نیز حضور داشتند .

یادداشت
یادداشت ها