صولت خبر

کد خبر: 7997
لینک کوتاه: http://solatkhabar.ir/?p=7997
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۹۷ - ۲۲:۰۵

به گزارش صولت خبردکترمهرداد حیدری از فرزندان شایسته قشقایی گچساران به عنوان رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق فارس منصوب شد. روز گذشته  با حضور دکتر توکلی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق کشور، مدیران عامل شرکت های صنعت آب و برق استان فارس، روسای شورای مدیران […]

یک قشقایی رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق فارس شد

به گزارش صولت خبردکترمهرداد حیدری از فرزندان شایسته قشقایی گچساران به عنوان رئیس مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق فارس منصوب شد.
روز گذشته  با حضور دکتر توکلی رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق کشور، مدیران عامل شرکت های صنعت آب و برق استان فارس، روسای شورای مدیران وزارت نیرو در استان های کهگیلویه وبویراحمد و بوشهر و جمعی از مسئولین، آئین تکریم و معارفه روسای قدیم و جدید مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق فارس، در شیراز برگزار گردید.
مهندس سبوکی رئیس قبلی این مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی به ارائه عملکرد ۷ ساله خود پرداختند و اقدامات انجام شده را مرهون حمایت وزارت نیرو و تلاش کارکنان دانستند.
دکتر حیدری نیز بر اهمیت آموزش تقاضا محور، برنامه ریزی کوتاه مدت و بلند مدت در آموزش های کاربردی این مجتمع ،جدیت و پشتکار در اجرای برنامه ها، انگیزه بخشی به کارکنان و آموزش گیرندگان اشاره نمودند و تاکید داشتند که موضوع پژوهش های کاربردی که دردی از صنعت دوا کنند را در دستور کار خود خواهند داشت.
سید علی لدنی نژاد رئیس شورای مدیران وزارت نیرو در استان کهگیلویه و بویراحمد در این جلسه تکریم و معارفه از همکاری مهندس توکلی و مهندس سبوکی برای راه اندازی مرکز آموزش صنعت آب و برق استان تشکر نموده و دکتر حیدری را از فارغ التحصیلان شایسته دبیرستان نمونه علامه طباطبائی گچساران و از تحصیل کردگان رشته برق دانشگاههای درجه اول کشور دانسته و ‌گفتند
باسابقه دوستی و شناختی که از توانمندی های دکتر حیدری دارم، به شما اطمینان می دهم که شاهد موفقیت ایشان و ارتقاء درجه این مجتمع آموزشی و پژوهشی خواهید بود.
دکتر مهرداد حیدری سوابق علمی همانند مدیر دفتر پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان و عضویت هیات علمی دانشگاه یاسوج را در کارنامه خود دارند./زاگرونا

یادداشت
یادداشت ها