صولت خبر

کد خبر: 8664
لینک کوتاه: http://solatkhabar.ir/?p=8664
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۸ خرداد ۹۸ - ۲۲:۳۱

به گزارش صولت خبر از ممسنی ابوطالب جعفری شهردار خومه زار روز گذشته وعده خود را در خصوص واگذاری زمین به رتبه های برتر کنکور ۹۷ را محقق کرد. وی سال گذشته طی لیستی وعده واگذاری خودرو شاسی بلند،زمین تجاری و مسکونی و تلفن همراه را به رتبه های برتر کنکور نود هفت به شهروندان […]

تحقق وعده شهرداری خومه زار/ واگذاری زمین مسکونی به برترین های کنکور سراسری

به گزارش صولت خبر از ممسنی ابوطالب جعفری شهردار خومه زار روز گذشته وعده خود را در خصوص واگذاری زمین به رتبه های برتر کنکور ۹۷ را محقق کرد.
وی سال گذشته طی لیستی وعده واگذاری خودرو شاسی بلند،زمین تجاری و مسکونی و تلفن همراه را به رتبه های برتر کنکور نود هفت به شهروندان خومه زار را از طرف شهرداری به داده بود.
طبق همین وعده شهردار ، آقای محمد باقر حسینی از شهروندان شهر خومه زار که رتبه ۱۵۶ کنکور سراسری سال ۹۷ را کسب کرده بود که بر اساس جدول واگذاری شامل یک قطعه زمین مسکونی می شد، مبایعه نامه این قطعه زمین را در محل دفتر خود به وی تقدیم نمود .

شهردار خومه زار در خصوص نحوه واگذاری و تامین اعتبار قطعه زمین واگذاری شده گفت: زمین مورد نظر توسط یکی از متمولین ومالکین با رایزنی به این نخبه علمی شهر اهدا و واگذار شد.
ابوطالب جعفری اضافه کردند:برای برترین های کنکور سراسری امسال هم مشوق هایی در نظر گرفته شده که جزئیات آن را در روزهای آتی به شهروندان شهر خومه زار اعلام خواهیم کرد.

شهر خومه زار واقع در بخش مرکزی شهرستان ممسنی با ترکیب جمعیتی از اقوام مختلف از جمله قشقایی و لر تشکیل شده است.

یادداشت
یادداشت ها