صولت خبر

کد خبر: 8869
لینک کوتاه: http://solatkhabar.ir/?p=8869
تعداد نظرات: 2 دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۹۸ - ۱۹:۳۹

کار ابتکاری فرماندار ممسنی/برای برگزاری انتخابات آرام و بدون حاشیه چه باید کرد؟ به گزارش صولت خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی،در طرحی ابتکاری و علمی، فرمانداری ممسنی برای برگزاری انتخابات بدون حاشیه و آرام پیش رو در قالب فراخوانی از مردم نظر خواهی کرده است. در این فراخوان از مردم ممسنی خواسته […]

کار ابتکاری فرماندار ممسنی/برای برگزاری انتخابات آرام و بدون حاشیه چه باید کرد؟

کار ابتکاری فرماندار ممسنی/برای برگزاری انتخابات آرام و بدون حاشیه چه باید کرد؟

به گزارش صولت خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری ممسنی،در طرحی ابتکاری و علمی، فرمانداری ممسنی برای برگزاری انتخابات بدون حاشیه و آرام پیش رو در قالب فراخوانی از مردم نظر خواهی کرده است.

در این فراخوان از مردم ممسنی خواسته شده است که برای برگزاری یک انتخابات آرام و بدون حاشیه در ممسنی نظرات خود را در قالب مقاله،طنز،نمایشنامه،شعر و داستان به فرمانداری ارسال نمایند.

با توجه به بافت قومی شهرستان ممسنی انتخابات ها بخصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی همیشه همراه با تنش و نزاع قومی بوده است.

گفتنی است دکتر ایوبی فرماندار فعلی شهرستان ممسنی در تلاش است با برگزاری یک انتخابات متفاوت با ادوار گذشته یک مسیر قابل قبول و در شان مردم این شهرستان را هموار سازد.
پایان خبر

از نگاه کاربران
  1. حسینی گفت:

    احتمالا تین طرح ابتکاری ماا آقای محمودی رئیس جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی هست و خوبه که نامی از صاحب اثر هم بردهدبشه هرچند که پذیرش و تاکید فرماندار محترم و پرتلاش و درک عالمانه ی ایشان از این موضوع را نمی توان نادیده انگاشت.

  2. علی نوروزی گفت:

    باسلام
    اعضای صندوق اخذ رای بصورت ترکیبی از دو قوم لر و ترک باشد.در این صورت چنانچه از دو قوم بزرگ لر و ترک کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی داشته باشید مشکلات طرفداری از کاندیدای مورد حمایت دو قوم به حداقل خواهد رسید.

یادداشت
یادداشت ها