صولت خبر

کد خبر: 9056
لینک کوتاه: http://solatkhabar.ir/?p=9056
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۹۸ - ۰۹:۴۱

‌آیت الله شهید بهشتی(ره) : اگر ستم پذیر شدی خود را ملامت کن. ریاست دانشگاه پیام نور شهرستان لنده جناب آقای دهقان : در دیدگاه اسلام ستم پذیری همان اندازه گناه است که ستمگری ، لاجرم باید ایستاد تا درس ماندن به هلاکت نرود ، بعنوان دانشجویی که خود را فرزند شعورهای تیز می دانم […]

یادداشت جوان لنده ای خطاب به ریاست دانشگاه پیام نور لنده در ۱۶ آذر  : آیا فکر می کنید دکتر کلانتری نسبت به حقوق برباد رفته ، بستن دهان من دانشجو ، و سلب آزادی بیان برای سومین بار از ناحیه جنابتان بی تفاوت خواهد بود؟

‌آیت الله شهید بهشتی(ره) : اگر ستم پذیر شدی خود را ملامت کن.

ریاست دانشگاه پیام نور شهرستان لنده جناب آقای دهقان :

در دیدگاه اسلام ستم پذیری همان اندازه گناه است که ستمگری ، لاجرم باید ایستاد تا درس ماندن به هلاکت نرود ، بعنوان دانشجویی که خود را فرزند شعورهای تیز می دانم تا شعارهای تیز ، از جرگه مصلحت اندیشان به درگاه الله پناه می برم و اعلام برائت می کنم از مسئولینی که میزی برای کار و کاری برای تخت را با نقاب های متعدد ، اولویت اصلی خودشان در منصب های دولتی می دانند ،

-از قدیم گفتند که هر سری شوری است ، با خود کلنجار می روم چرا وقتی از شما انتظار می رود ،
برای دانشجویان دانشگاه وَ خفَض جَناحَ باشید ، پروبال گسترانید ، چرا در ۱۶ آذر امسال در وهله ای دیگر ، در در بستن دهان من دانشجو و سلب آزادی بیان ، اقدام به هتریکی تاسف برانگیز می کنید؟

-آیا مسئولین شهرستانی حاضر در جلسه ، وهمچنین مسئولین استانی و کشوری نمی خواهند صدای مرا بشنوند؟

-آیا فکر می کنید ، دکتر کلانتری استاندار محترم استان نسبت به حقوق برباد رفته من دانشجو بی تفاوت خواهد بود؟

-بر خود لازم می دانم به شرح در خواست های شما در دیدار پیشنهادی خودتان با حقیر ، چند روز قبل از ۱۶ آذر بپردازم ، شما اشاره کردید که دست از مطالبه گری بردار و کمی با شما در رسانه ها مهربان باشم ، تا شما به کمیته انضباطی استان نامه بزنید ، بدین منظور که هم محرومیت یک نیمسال وتوبیخ کتبی در پرونده ات را خنثی کنم ، آیا گوش مخاطب تیز نمی شود که چرا در اواخر این ترم این فکر به ذهنتان خطور می کند؟ و آیا به نظر نمی رسد کیفرخواست گزارشات ارسالی شما به کمیته انضباطی استان و محروم کردن حقیر ، فقط و فقط برای خاموش کردن فانوس مطالبه گری در دانشگاه و دربین دانشجویان است؟

– چرا شما نمی خواهید قبول کنید نقد منطقی و دلسوزانه من دانشجو ، نیاز به پذیرش و مقبولیت در راستای اراده تغییر و جبران کاستی ها دارد تا این که به خواهش و التماس وادار می شوید؟

-جناب شما سطح علمی دانشجویان را نقطه عطف و راهبردی دانشگاه عنوان می کنید ، اما آیا اخلاق در حوزه امتحانات این دانشگاه رعایت شد؟ اگر رعایت شد چرا سعید علیارپور از اساتید مجرب رشته روان شناسی دانشگاه ، این فضا را بقدری غبار آلود توصیف می کند که حتی حاضر به ماندن ۵ دقیقه ای بعنوان مراقب هم نشد؟

-درباره آمار مشروطی ها صحبت می کنید ، چرا اکثر دانشجویانی که امسال مشروط شدند از دانشجویان برتر و منتقد شما بودند که به عمد در معرض حاشیه قرار گرفتند؟

در پایان این که مطرح می کنید ، برای رفع مشکلات ساختمان نیمه کاره دانشگاه ، در طی این دو سال و اندی به تمام درب های اعتباری در استان و مرکز کشور مراجعه کردید ولی هیچ جوابی نگرفتید ، با فلسفه آمدن شما که با صراحت از تکمیل صحبت می کردید منافات و جمع نقیضین نیست؟ آیا بهتر نیست ازاین گود مدیریتی محترمانه کنار روید تا شاید فرجی حاصل شود؟

و من الله التوفیق
سیدغفارفتحی
۱۳۹۸/۹/۱۶

یادداشت
یادداشت ها