صولت خبر

کد خبر: 9123
لینک کوتاه: http://solatkhabar.ir/?p=9123
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۹۸ - ۲۱:۲۸

دکتر عسکری در جمع بانوان: ۷۰ درصد مدیریت را به جوانان و بانوان خواهم داد به گزارش صولت خبر  روز گذشته روزی پرکار برای دکتر عسکری در گچساران بود.کاندیدا جوان حوزه گچساران و باشت روز گذشته درمیان جلسات متعدد جلسه ای با بانوان داشت.در این جلسه که با حضور پرشور جمعی از بانوان برگزار شد […]

دکتر عسکری در جمع بانوان گچساران : ۷۰ درصد مدیریت را به جوانان و بانوان خواهم داد

دکتر عسکری در جمع بانوان:
۷۰ درصد مدیریت را به جوانان و بانوان خواهم داد

به گزارش صولت خبر  روز گذشته روزی پرکار برای دکتر عسکری در گچساران بود.کاندیدا جوان حوزه گچساران و باشت روز گذشته درمیان جلسات متعدد جلسه ای با بانوان داشت.در این جلسه که با حضور پرشور جمعی از بانوان برگزار شد دکتر عسکری به تشریع برنامه های انتخاباتی خود پرداخت .
دکتر عسکری گفت: اگر به تاریخ صدر اسلام نگاه کنیم،با ورود اسلام به شبه جزیره عربستان حقوق زنان از صفر به نصف مردان رسید.
در حال حاضر قسمتی از بی عدالتی ها در مورد جامعه زنان از عدم مطالبه خود این قشر است.اعتقاد داریم که اول باید جامعه زنان بخودشان به این باور برسند که فرهنگ برابری را در جامعه نهادینه کنند.
همانطور که در قرآن به صراحت اعلام شده است خداوند حال هیچ قومی را تغییر نخواهد داد مگر اینکه خودشان بخواهند.
کاندیدا حوزه گچساران و باشت افزود: تبعیض جنسیتی در ادارات زیاد شده و در حال حاضر سهم مدیریتی زنان در شهرستان کمتر از ۳ درصد و در کل کشور کمتر از ۹ درصد است.
ایشان گفت:من به شما قول می دهم اگر وکیل شما در مجلس شدم؛۷۰ درصد مدیریت را به جوانان و بانوان بدهم.

جوانترین کاندیدا حوزه گچساران و باشت گفت: من قوم گرا نیستم اما زبان مادری خود را حفظ خواهم کرد و هم زبان تمام شهروندانم.
او افزود: عده که به مجلس می روند به اطرافیان خدمات کلان می دهند و هر کسی خارج از این دایره باشد سهمی نمی برد.هر کسی که در این شهرستان ها زندگی می کند هم در حقوق شهروندی حق برابر دارد و هم در رعایت کردن آن.
الگو من بهمن بیگی است که از ثمره آن هم به ترک و به لر رسیده است.
افتخار من این است که در فرهنگ غنی قشقایی بزرگ شده ام و انشالا به همه ی اقوام چه قشقایی ؛باوی،بویراحمد و همه مقیم گچساران خدمت خواهم کرد.
دکتر عسکری خاطر نشان کرد؛در حال حاضر مهمترین دغدغه همه ی خانواده ها بیکاری فرزندان خود است و اگر نماینده عادل باشد باید پروژه هایی در شهرستان تعریف کند که اشتغال پایدار و برابر برای همه باشد.پروژه های موقت باانگیزه های رانتی هیچ گونه امنیت شغلی ندارد.
ایشان در جواب سوالی که گفت چرا دیر آمده اید گفت:اتفاقا در زمان خوبی آمده ام و همه حمایت می کنند و تا اخر انتخابات حضور خواهم داشت و همیشه به مردم شهرم خدمت خواهم کرد.

 

 

یادداشت
یادداشت ها