صولت خبر

کد خبر: 9179
لینک کوتاه: http://solatkhabar.ir/?p=9179
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۵ آذر ۹۸ - ۱۳:۳۴

افتخارآفرینی فرزندان ممسنی در جشنواره “سینما حقیقت” به گزارش صولت خبر حجت طاهری از فیلمسازان جوان شهرستان ممسنی با فیلم مستند “تنها چند متر” به تنهایی نامزد دریافت ۵ جایزه از جشنواره مستند سینما حقیقت شد. این فیلمساز در بخش مستندهای کوتاه نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی فیلم کوتاه، بهترین پژوهش، صداگذاری، بهترین نویسندگی و […]

افتخارآفرینی فرزندان ممسنی در جشنواره “سینما حقیقت”

افتخارآفرینی فرزندان ممسنی در جشنواره “سینما حقیقت”

به گزارش صولت خبر حجت طاهری از فیلمسازان جوان شهرستان ممسنی با فیلم مستند “تنها چند متر” به تنهایی نامزد دریافت ۵ جایزه از جشنواره مستند سینما حقیقت شد.
این فیلمساز در بخش مستندهای کوتاه نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی فیلم کوتاه، بهترین پژوهش، صداگذاری، بهترین نویسندگی و بهترین فیلمبرداری شد.
دو فیلمساز دیگر شهرستان ممسنی نیز در همین جشنواره نامزد دو جایزه دیگر شدند. “سجاد ایمانی با فیلم “عالیجناب نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردانی در بخش بلند و عبدالخالق طاهری نیز نامزد دریافت جایزه بهترین فیلمبرداری شده‌اند.
در سال ۱۳۹۵ نیز فیلم “زندگی در خورموسی” به کارگردانی “حجت طاهری” و تهیه‌کنندگی عبدالخالق طاهری به تنهایی نامزد ۶ جایزه در جشنواره سینما حقیقت شده‌بود.
هردوی این فیلم‌ها از تولیدات مرکز خوزستان هستند.
لازم به ذکر هست عبدالخالق طاهری و حجت طاهری هر دو از فرزندان شایسته ماهور ممسنی هستند و ارزوی موفقیت بیشتر برای انها داریم در عرصه کارگردانی و فیلم سازی داریم.

یادداشت
یادداشت ها