صولت خبر

کد خبر: 9363
لینک کوتاه: http://solatkhabar.ir/?p=9363
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۹ دی ۹۸ - ۱۴:۰۱

يكی از فرزندان ممسنی به شوراي شهر صدرا راه پيدا كرد به گزارش صولت خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری صدرا ، جلسه معارفه کاظم قائدی با حضور نماینده فرمانداری ، رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهردار صدرا در محل شورای اسلامی شهر صدرا برگزار گردید. در این جلسه غلامی نماینده فرمانداری شیراز […]

يكی از فرزندان ممسنی به شوراي شهر صدرا  راه پيدا كرد

يكی از فرزندان ممسنی به شوراي شهر صدرا راه پيدا كرد

به گزارش صولت خبر به نقل از روابط عمومی شهرداری صدرا ، جلسه معارفه کاظم قائدی با حضور نماینده فرمانداری ، رئیس و اعضای شورای اسلامی و شهردار صدرا در محل شورای اسلامی شهر صدرا برگزار گردید.
در این جلسه غلامی نماینده فرمانداری شیراز ضمن آرزوی توفیق برای عضو جدید افزود : شورای شهر، امروزه یکی از مهمترین نهادهای مدنی در حاکمیت ها به شمار می رود و حفظ و حراست از حقوق شهروندان از اهداف اصلی این نهاد مردمی است .
ایشان اظهار داشت : اولین جبهه و خط مقدم، حفظ حقوق شهروندی و خدمات رسانی به شهروندان توسط شورای شهر و شهرداری می باشد که باید با عملکرد اصولی و بر پایه اعتماد مردم در راستای رسالت خود که جلب اعتماد مردم و اعتمادسازی عمومی است، کوشا باشد.
وی همچنين ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر صدرا برای این عضو جدید شورا آرزوی توفیق کردند.
کاظم قائدی عضو جدید شورای اسلامی شهر صدرا با قرائت سوگندنامه در سخنانی اظهار امیدواری کردند که با تلاش و همکاری با سایر اعضای شورا نسبت به حل مشکلات شهر صدرا گام جدیدی برداشته شود .
ایشان همچنین از همه نهادهای خدمت رسان در شهر صدرا دعوت کردند که با همدلی با همکاری با شورای اسلامی و شهرداری در جهت خدمت هر چه بهتر به مردم در جهت رفع مشکلات شهر کمک کنند.
در این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر صدرا در سخنان کوتاهی ضمن تبریک به عضو جدید شورای اسلامی، برای آقای قائدی آرزوی موفقیت کردند.
در حاشیه جلسه شورای اسلامی شهر، صادقی رئیس شورا در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی شهرداری گفت: آقای قائدی که از اعضای علی البدل شورا بودند، از امروز به طور رسمی فعالیت خود را آغاز می کند که حضور این نیروی جوان، نوید بخش استمرار تلاش های شورای شهر در حل مشکلات مردم است.
گفتنیست كاظم قائدي اهل روستاي آبپخشان جاويد مي باشد.

یادداشت
یادداشت ها