صولت خبر

کد خبر: 9772
لینک کوتاه: http://solatkhabar.ir/?p=9772
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۶ بهمن ۹۸ - ۱۲:۴۵

*قشقایی در نقش غول کش/یک پیروزی پرامتیاز دیگر برای تیم قشقایی تیم فوتبال قشقایی شیراز در دومین هفته پیاپی توانست برابر یک تیم بالای جدولی به برتری برسد تا به نوعی غول کش جدید لیگ دسته یک باشد. به گزارش صولت خبر به نقل از ” ورزش سه” گل ریحان برای حفظ فاصله اش با […]

قشقایی در نقش غول کش/یک پیروزی پرامتیاز دیگر برای تیم قشقایی

*قشقایی در نقش غول کش/یک پیروزی پرامتیاز دیگر برای تیم قشقایی

تیم فوتبال قشقایی شیراز در دومین هفته پیاپی توانست برابر یک تیم بالای جدولی به برتری برسد تا به نوعی غول کش جدید لیگ دسته یک باشد.

به گزارش صولت خبر به نقل از ” ورزش سه” گل ریحان برای حفظ فاصله اش با مس رفسنجان در صدر جدول به یک برد و سه امتیاز بازی خارج از خانه اش در شیراز نیاز داشت اما وقتی سوت پایان بازی به صدا در آمد این قشقایی بود که در دومین هفته پیاپی به سه امتیاز با ارزش دست پیدا کرد.

قشقایی که هفته گذشته و در بازی خارج از خانه برابر مس رفسنجان صدرنشین حال حاضر رقابت های لیگ دسته یک به یک برد با ارزش دو بر یک رسیده بود امروز توانست با یک گل از سد گل ریحان عبور کند. قشقایی با این سه امتیاز در دو هفته تیم های اول و دوم جدول رده بندی را شکست داده است و ادامه این روند می تواند این تیم را در هفته های آینده به جمع تیم های میانی رو به بالای جدول برساند. قشقایی با این برد ۲۶ امتیازی شد و می تواند در پایان هفته بیست و یکم یکی دو پله صعود کند.

اما گل ریحان که در دو هفته قبل از این برابر آلومینیوم اراک و سپس سرخپوشان پاکدشت به نتیجه مساوی رسیده بود با شکستی امروز نصیبش شد فرصت مناسبی را برای رسیدن به صدرجدول از دست داد. شاگردان نصرتی امروز سرمربی تیمشان را به دلیل اخراج در بازی برابر سرخپوشان روی نیمکت نداشتند.

یادداشت
یادداشت ها