صولت خبر

کد خبر: 9897
لینک کوتاه: http://solatkhabar.ir/?p=9897
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۹۸ - ۱۰:۵۱

اقای نجف پور یا در کنار فرزندان ایل قشقایی باش و یا از باشگاه قشقایی استعفا بده گروه_سیاسی_تحلیلی_صولت خبر مدیر عامل باشگاه قشقایی اولین بار در آذر ماه گذشته در پشت تریبون متینگ حامیان تاجگردون در شیراز دیده شد.هر چند انتقاد های زیادی از این حرکت سیاسی آقای نجف پور در بین جامعه ی قشقایی […]

آقای نجف پور یا در کنار فرزندان ایل قشقایی باش و یا از باشگاه قشقایی استعفا بده

اقای نجف پور یا در کنار فرزندان ایل قشقایی باش و یا از باشگاه قشقایی استعفا بده

گروه_سیاسی_تحلیلی_صولت خبر

مدیر عامل باشگاه قشقایی اولین بار در آذر ماه گذشته در پشت تریبون متینگ حامیان تاجگردون در شیراز دیده شد.هر چند انتقاد های زیادی از این حرکت سیاسی آقای نجف پور در بین جامعه ی قشقایی ها دیده شد اما می شد برای بار اول از آن چشم پوشی کرد.
اما متاسفانه ایشان علارغم اینکه در حوزه ی گچساران و باشت کاندیدا انتخابات مجلس از ایل قشقایی حضور دارد،چندین بار در جلسات مختلف در کنار اقای تاجگردون در برنامه های انتخاباتی ایشان در گچساران حضور داشته است.
معمولا باتوجه به این یک مجموعه فرهنگی و ورزشی از طرف طیف ها و دیدگاه های مختلف حمایت می شود، مسئولین این مجموعه ها نباید از جایگاه خود برای مسائل سیاسی و انتخاباتی به نفع جریان و یا افراد خاص استفاده کند.
این حرکت آقای نجف پور در کنار اقای تاجگردون که رقیب کاندیدا قشقایی ها در گچساران و باشت است یک دهن کجی به کل ایل قشقایی است و ایشان از این جایگاه بر علیه فرزندان خود قشقایی استفاده ابزاری می کند.
اگر تاجگردون و یا هر کس دیگر حمایتی هم از باشگاه قشقایی کرده که آنهم مبهم و جای تردید است،وظیفه او بوده و در مقابل ایل قشقایی درگذشته به ایشان رای داده است.
به همین دلیل از طرف جوانان ایل قشقایی شهرستان گچساران عمده تا متشکل از دو طایفه کشکولی و دره شوری و همیشه حامی باشگاه قشقایی بوده و خواهند بود؛ به آقای نجف پور توصیه می شود یا در کنار فرزندان ایل قشقایی باشد و یا از این جایگاه استفعا دهد که بیشتر از این بر علیه منافع قشقایی ها سو استفاده نشود.

یادداشت
یادداشت ها