| www.SolatKhabar.ir | امروز7 مهر, 1402

عبدی: باخت پارسال‌مان در اراک اتفاقی بود

در دیدار مقابل نساجی دبل کردی و نقش بزرگی در پیروزی تیمت داشتی. در این رابطه چه صحبتی داری؟
بازی خیلی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم؛ نساجی هم مقابل ما بازی خوبی را ارائه داد اما استمرار بازی موفق ما در طول بازی بیشتر از تیم میهمان بود به همین دلیل با طرح و برنامه‌ای که داشتیم موفق شدیم به سه امتیاز باارزش برسیم و شرایط‌مان را در جدول از همین ابتدا به شکل خوبی درآوریم و به کارمان امیدوارانه ادامه دهیم.
بعد از گل اولت شادی نکردی اما بعد از گل دومت به نام خودت اشاره کردی!
بالاخره مقابل تیم شهرم بازی می‌کردم و موفق به گلزنی هم شده بودم؛ تیمی که برای همه بازیکنان مازندرانی ارزش خاصی دارد و هر بازیکن مازندرانی دوست دارد در آن بازی کند از همین‌رو به احترامش شادی نکردم اما بعد از آنکه گل دوم را زدم به نام تیمم و خودم اشاره کردم که در این فصل هم حرف اول را خواهیم زد و به‌شخصه به انگیزه‌ها و شرایط تیمی و فردی خودم اشاره کردم که خیلی برای موفقیت و ارائه بهترین عملکردم انگیزه دارم و نشان دادم در کنار تیمم برای این فصل هم انگیزه‌های زیادی داریم.
دبل کردنت موجب شد مرد اول بازی مقابل نساجی باشی. عملکرد موفقت در بقیه بازی‌های تیمت هم ادامه پیدا خواهد کرد؟
در مقابل نساجی همه بازیکنان ما زحمت کشیدند و من هم به‌عنوان یک گلزن تنها وظیفه خودم را انجام دادم و موفق به گلزنی شدم. در هر بازی که کادر فنی صلاح بدانند و مرا به زمین بفرستند شک نداشته باشید با تمام وجودم کار خواهم کرد و ذره‌ای کم نخواهم گذاشت چون بازی در بزرگترین تیم ایران و پرهوادارترین تیم آسیا افتخاری بزرگ است به همین دلیل هم من قدر پیراهن پرسپولیس و بازی برای تیمی که در آن حضور دارم را خوب می‌دانم از همین‌رو تلاش می‌کنم موفقیت شخصی‌ام بعد از موفقیت تیمم در بازی‌های بعدی هم ادامه داشته باشد. این موفقیت ممکن است به قول شما برای یک مهاجم، پاس گل یا همراه با یک گل یا دبل کردن یا حتی هت‌تریک باشد که اوج موفقیت یک بازیکن و کارش است.
در خصوص دیدار حساس‌تان مقابل آلومینیوم اراک چه صحبتی داری؟ تیمی که فصل قبل تنها باخت پرسپولیس را رقم زد.
بازی سختی در اراک پیش‌رو داریم، البته همه بازی‌ها دشوار است و دیدار راحتی در لیگ وجود ندارد، با این وجود ما برای تیم اراکی برنامه‌های خاصی داریم و اطمینان داشته باشید اتفاق فصل قبل دیگر برای ما در ارک تکرار نمی‌شود. فصل قبل هم حق ما در اراک باخت نبود اما شاید به‌نوعی در آن دیدار بر حسب اتفاق دو گل خوردیم و بازی را باختیم در حالی که مستحق شکست نبودیم اما آن باخت و اتفاق دیگر در اراک تکرار نخواهد شد چون کادر فنی ما را برای بازی مقابل آلومینیوم به‌خوبی توجیه کرده و ما با شناخت خوبی که کادرمان از تیم اراکی دارند به مصاف میزبان می‌رویم و این‌بار دیگر غافلگیر نخواهیم شد. در هر بازی محکوم به پیروزی هستیم و حتماً تلاش می‌کنیم سه امتیاز بازی امروز را هم کسب کنیم و به چیزی جز این موضوع فکر نمی‌کنیم.
برای بازی مقابل آلومینیوم هم در صورت گلزنی شادی خاصی از تو می‌بینیم؟
باور کنید به این‌جور مسائل فکر نمی‌کنم و شادی گل‌هایم معمولاً فی‌البداهه و در لحظه است. هدف من و تمام فکرم هم فقط به نمایش خوب در بازی مقابل تیم اراک و نتیجه‌گیری بازمی‌گردد، اما اینکه قرعه گل به نام چه کسی ثبت شود و بقیه موارد دیگر دست خداست.
سه تیم به نظر امسال جنگ سختی را با تیم‌تان آغاز کرده‌اند. از این موضوع برای تکرار قهرمانی‌تان واهمه نداری؟ چون به نظر کارتان برای ششمین قهرمانی متوالی خیلی سخت شده.
ما فقط به عملکرد خودمان توجه داریم و سعی می‌کنیم بازی به بازی پیش برویم و در هر بازی هم سه امتیاز دیدارها را کسب کنیم. رقابت چند تیم دیگر هم نه‌تنها برای ما ترسی ایجاد نمی‌کند بلکه اتفاقاً انگیزه ما را برای رقابت برای قهرمانی و باز هم تکرار آن مهم بیشتر می‌سازد به همین دلیل کسب سه امتیاز از سوی بقیه مدعیان به هیچ وجه نگران‌مان نمی‌کند بلکه برای جنگیدن بیشتر مصصم‌تر و به قول بچه‌ها برای ششمین قهرمانی متوالی عزم‌مان را جزم‌تر و به قولی گرم‌تر می‌سازد.
گاهاً بحث حضور مهاجم خارجی هم در پرسپولیس شنیده می‌شود. از تحقق این مسأله هراسی نداری؟
جذب هر بازیکنی به نظر سرمربی تیم و کادر فنی بستگی دارد و بازیکن نمی‌تواند در این خصوص اظهارنظر کند، اما اگر مهاجم خارجی هم بیاید اتفاقاً رقابت بیشتر می‌شود و من فکر می‌کنم این رقابت در نهایت به سود تیم ما تمام خواهد شد. من هم همیشه از رقابت لذت می‌برم و از آن استقبال می‌کنم.

منبع: آخرین خبر

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *