| www.SolatKhabar.ir | امروز17 آذر, 1402

واکنش پیولی به پیروزی آث‌میلان

میلان موفق شد دهمین پیروزی این فصل خود را در یازدهمین بازی به دست آورد. آنها هم امتیاز با ناپولی شانه به شانه برای اسکودتو رقابت می کنند. امشب در المپیکو، روسونری با وجود 10 نفره شدن، توانست برتری خود را حفظ کند و با بریس زلاتان، 2-1 پیروز شود.
استفانو پیولی پس از بازی در گفتگو با DAZN گفت:

ما با شخصیت، با ایده ها و نگرش خودمان بازی کردیم. رم تیم باکیفیتی است، در زمان 11 مقابل 11 ما خیلی خوب بازی کردیم و تلاش می کردیم حتی بیشتر گل بزنیم و این شخصیتی است که برای بازی های بزرگ لازم داریم. ما فرم خوبی داریم و دوره خوبی را سپری می کنیم و بنابراین باید بر روی همین موج ادامه دهیم، شجاع باشیم و اعتماد به نفس داشته باشیم. بنابراین من خیلی خوشحالم.
ژوزه مورینیو معتقد بود باید در دقایق پایانی یک پنالتی برای رم گرفته می شد و از این بابت بسیار عصبانی بود اما پیولی ترجیح داد راجع به این اتفاق نظری ندهد:
شما باید تصمیمات داور را ارزیابی کنید. من فقط روی تیم خودم تمرکز دارم که چطور می توانیم پیشرفت  کنیم و برای بازی های لیگ قهرمانان آماده شویم زیرا می خواهیم آنجا هم نتایج مثبتی بگیریم. پورتو تیم خیلی خوبی است اما ما بهترین تلاش خود را انجام خواهیم داد.
با وجود مصدومیت ها، میلان به پیروزی های خود ادامه می دهد:
صادقانه، من 5 هافبک عالی دارم که بالاخره در حال آماده شدن هستند و بنابراین حالا می توانم به طور چرخشی از آنها استفاده کنم. بازی با این ریتم آسان نیست. در لحظاتی از بازی باید کنترل کنید، گاهی باید رنج بکشید و گاهی باید شرایط را نگه دارید. رم در ابتدای نیمه دوم ما را غافلگیر کرد اما این باعث می شود پیروزی امشب حتی مهم تر جلوه کند زیرا آنها تیمی هستند که در خانه شکست نخورده بودند. ما مقابل ورونا، بولونیا و تورینو به مشکل خورده بودیم و این نشان می دهد فقط باید بهترین نمایش را داشته باشیم تا پیروز شویم. باید همین نگرش را با تمرکز حفظ کنیم. زلاتان و ژیرو طی روزهای اخیر خیلی خوب تمرین کردند و حالا شرایط بدنی بهتری دارند.
میلان و ناپولی از سایرین فاصله گرفته اند اما اینتر هم همچنان تلاش می کند خود را کورس حفظ کند:
تیم های زیادی برای کسب سهمیه می جنگند و برای اسکودتو تلاش می کنند. اینتر بسیار قوی است و به نظر من هنوز مدعی است. ناپولی عالی است و این در حالی است که من هنوز یوونتوس را از بین مدعیان خارج نمی کنم. فصل گذشته ما فکر می کردیم باید به معجزات تکیه کنیم تا نتیجه بگیریم اما حالا ایمان داریم. این باعث افتخار من است. این یک قدم رو به جلو است. حالا می دانیم اگر با تمام وجود بازی کنیم، پیروزی می شویم. پیروزی در چنین بازی هایی به ما ایمان و اعتماد به نفس می دهد. من واقعا مثبت نگری این بازیکنان در داخل و خارج از زمین را دوست دارم.

منبع: آخرین خبر

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *